İade, Değişim ve Garanti

 

 

İADE

Almış olduğunuz ürününü tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan sipariş tarihinden itibaren on beş (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade veya değişim yapabilirsiniz.İade edeceğiniz ürünü, faturası ile paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Sürat kargo 1349947176 müşteri kodu ile göndermenizi rica ederiz. Farklı kargolarla gelen iadeler kabul edilmeyecektir.

İade işlemi yapılan ürün/ürünler için ödediğiniz kargo bedeli hizmet bedeli olması sebebi ile geri iade edilmez. İade işlemi sonrasında siparişte kullanılan çek ve indirim kuponları geri iade edilmez, tek kullanımlıktır.

İadelerinizi Işıklı Mahallesi ışıklı mücavir sokak no:736 Efeler/Aydın İskarpin Ayakkabı adresine göndermeniz gerekmektedir.

 

Kullanılmış, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (14) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 1-2 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

 

DEĞİŞİM

Değişim istediğinizi sitemizde bulunan müşteri hizmetleri whatsapp hattı üzerinden bizlere bildiriniz. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra tarafınıza onay verilecektir, ürün firmamıza ulaştığı zaman tutar kadar tarafınıza hediye çeki verilecek olup bu hediye çeki ile sitemizden istediğiniz ürünü alabileceksiniz.

Değişim işlemlerinde kargo ücretsizdir.

 

GARANTİ

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşteri hizmetlerimize whatsapp üzerinden ulaşarak başvuru yapmalısınız. Ürün incelemelerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

Aldığınız ürün de üretimden kaynaklanan bir sorun, defo ya da tahriş olduğu durumlar da 30 iş günü içerisinde şikayetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleri İSKARPİN AYAKKABI olarak şirketimiz İNCELEMEMEKTEDİR. Şikayetiniz markaların inceleme birimleri tarafından değerlendirilir ve de sonuca ulaştırılır. Türkiye'deki distribütörlüğe gönderilerek uzmanlar tarafından tüm dünyada geçerli olan standartlara uygun olarak incelenmektedir. Üründeki sorunun materyal kusuru bulunup bulunmadığının testlerinden geçmektedir.Kullanımdan kaynaklı sorunlarda kabul edilmeyerek red mektubu gelmektedir.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.