Kargo, Teslimat ve İletişim

 

1.000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR. 1.000 TL altındaki siparişler için kargo bedeli 80 TL’dir.

 

 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ;

Verdiğiniz siparişler hafta içi aynı gün içerisinde saat 12.00’a kadar kargoya teslim edilir. Saat 12.00’ı geçmesi durumunda sonraki ilk iş günü kargoya teslim edilir. Cumartesi günü 12:00’a kadar verilen siparişler kargoya verilir. Pazar günü ve tatil günleri verilen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre teslimat süresi 1–2 gün arasında değişebilir.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargoların garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 3 en fazla 10 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilir.

 

Her türlü sorunuz için bizlere whatssapp yada müşteri hizmetleri numaramız 0256 219 43 87 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.